Naše obytné vozy

Naše obytné vozy

Náš vozový park nabízí k dispozici obytné vozy značky Carado.

CARADO T 449
obytný vůz

Obytné vozidlo s alkovnou se šesti místy na spaní i na jízdu. Ve výbavě vozu klimatizace, elektrické ovládání oken a zrcátek, 2x airbag, výškově stavitelná sedačka spolujezdce, panoramatické střešní okno, Mini Heki, interiérový šatní věšák, obklad stěn a pevná zástěna sprchy + dřevěný rošt, věšák v koupelně, LED vnitřní osvětlení, „Captain-Chair“ přední sedačky s loketními opěrkami, přídavná zásuvka 230 V, levé garážové dveře, lednice 167 l, izolovaná odpadní nádrž, markýza, držák kol, rádio s CD/USB.

CARADO A 464
obytný vůz

Polointegrovaný obytný vůz se čtyřmi místy pro jízdu a spaní. Ve výbavě vozu klimatizace motorová i nezavislá, el. ovládání oken a zrcátek, 2x airbag, Captain- Chair výškově stavitelné sedačky s loketními opěrkami řidiče i spolujezdce – otočné, panoramatické střešní okno, LED vnitřní osvětlení , LCD TV, USB zásuvky, zásuvky na 230V, velká garáž, lednice 167l s mrazákem,oddělené WC a sprcha, izolovaná odpadní nádrž, markýza, nosič kol, rádio s navigací, couvací kamera s nočním viděním, solární panel, tříplotýnkový sporák, plynové topení, dveřní moskytiéry, okenní rolety + moskytiéry, venkovní osvětlení
Počet míst ke spaní: 6
Počet míst k sezení: 6
Motor: 2.3 l
Rok výroby: 2016
Počet míst ke spaní: 6
Počet míst k sezení: 6
Motor: 2.3 l
Rok výroby: 2016

ADRIA TWIN C 600 SPT
obytný vůz

Polointegrovaný obytný vůz s pěti místy pro jízdu a spaní. Ve výbavě vozu klimatizace motorová i nezavislá, el. ovládání oken a zrcátek, 2x airbag, Captain- Chair výškově stavitelné sedačky s loketními opěrkami řidiče i spolujezdce – otočné, panoramatické střešní okno, LED vnitřní osvětlení, LCD TV, USB zásuvky, zásuvky na 230V, velká garáž, lednice 150l s mrazákem, WC a sprcha, odpadní nádrž, markýza, nosič kol, rádio s navigací, solární panel, tříplotýnkový sporák, plynové topení, dveřní moskytiéry, okenní rolety + moskytiéry, venkovní osvětlení; Extra velká kola z lehké slitiny 16, centrální dálkové zamykání, 6 rychlostních stupňů, tempomat, plní ‚EURO VI‘.

MCLOUIS MC4-60 DIAMOND
obytný vůz

Polointegrovaný obytný vůz s pěti místy pro jízdu a spaní. Ve výbavě vozu klimatizace motorová i nezavislá, el. ovládání oken a zrcátek, 2x airbag, Captain- Chair výškově stavitelné sedačky s loketními opěrkami řidiče i spolujezdce – otočné, panoramatické střešní okno, LED vnitřní osvětlení , LCD TV, USB zásuvky, zásuvky na 230V, velká garáž, lednice 150l s mrazákem, WC a sprcha, odpadní nádrž, markýza, nosič kol, rádio s navigací, solární panel, tříplotýnkový sporák, plynové topení, dveřní moskytiéry, okenní rolety + moskytiéry, venkovní osvětlení; Extra velká kola z lehké slitiny 16, centrální dálkové zamykání, 6 rychlostních stupňů, tempomat, plní ‚EURO VI‘.
Počet míst ke spaní: 6
Počet míst k sezení: 6
Motor: 2.3 l
Rok výroby: 2016
Počet míst ke spaní: 6
Počet míst k sezení: 6
Motor: 2.3 l
Rok výroby: 2016

Rezervace obytného vozu

Rezervujte si některý z našich obytných vozů a vyražte na cestu! Je to tak jednoduché.